2005

2005 #3

Sākot no 1998. gada un līdz pat 2004. gada beigām CSDD oficiālajā mājas lapā internetā www.csdd.lv bija pieejama Latvijas labākā "viesu grāmata", veltīta ceļu satiksmes jautājumiem. VAS CSDD un LR Satiksmes ministrijai tika nosūtīts lūgums atjaunot "diskusiju" iepriekšējā formātā.


Gan VAS CSDD, gan LR Satiksmes ministrija nepiekrīta traffic.lv viedoklim. Tika saņemtas atbildes, ka CSDD interneta mājas lapa ir vērtējama pozitīvi.

CSDD un dialogs ar sabiedrību: solis atpakaļ

2005 #2

RD Satiksmes departamentam bija nosūtīts lūgums novākt no ceļa braucamās daļas dzelzsbetona konstrukcijas Rīgā, Mūkusalas ielā, pretī "Debesmanna" veikalam.


Rīgas domes Satiksmes departaments nepiekrita iesniegumam, jo dzelzsbetona konstrukcijas atradās ārpus ielas sarkanajām līnijām un Mūkusalas ielas braucamās daļas.

Pirms:

Pēc:

2005 #1

Rīgā, Slokas ielas posmā starp Mārtiņa un Kalnciema ielām bija uzstādīta 301.301 ceļazīme ar 812.812 papildzīmi). Šī ceļazīmju kombinācija vairākus gadus maldināja autobraucējus, kuri nebija pārliecināti, kā pareizi veikt kreiso pagriezienu Slokas ielas krustojumā ar Kalnciema/Kr.Valdemāra ielām. Rīgas domes Satiksmes departamentam bija nosūtīts iesniegums ar lūgumu demontēt minētās ceļa zīmes.


Rīgas domes Satiksmes departaments nepiekrita iesniegumam un papildus uzstādītajām ceļa zīmēm uzklāja Slokas ielā 920.920 ceļa horizontālā apzīmējumu.

1) Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā vai Kā pareizi veikt kreiso pagriezienu uz Vanšu tiltu
2) Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - II daļa
3) Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - III daļa
4) Kā nevar noorganizēt 5 metrus līnijas pareizu izdzēšanu vai Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - IV daļa
5) Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - V daļa
6) Почему мне не нравится новая разметка на улице Слокас


Valid HTML 4.01 Transitional