2000

2000 #4

Rīgā, Bebru ielas un Anniņmuižas bulvāra krustojumā (Bebru ielā, braucot no centra Imantas virzienā) uzstādītās 201.201 un 840.840 zīmes rādījaa, ka galvenais ceļš nogriežas pa labi. Savukārt, brauktuvju krustošanas vietā uz galvenā ceļa uzliktais 930.930 ceļa horizontālais apzīmējums lika dot ceļu transportlīdzekļiem, kas brauc pa mazāk svarīgu Anniņmuižas bulvāri no Jūrmalas gatves puses. Lūgums novērst pretrunas tika nosūtīts CSDD.


CSDD ir informējusi Rīgas domes Satiksmes departamentu par pretrunām, kas saistītas ar uzstādītām ceļa zīmēm un uzklāto ceļa horizontālo apzīmējumu. Rīgas domes Satiksmes departaments izstrādāja grozījumus ceļa horizontālā apzīmējuma uzklāšanas projektam un 2001.gadā šī pretruna tika novērsta.

Pēc:

2000 #3

Rīgā, Kr.Valdemāra un Jēkaba ielu krustojumā Jēkaba ielā no Saeimas puses nebija uzstādīta 206.206 zīme, kaut gan Kr.Valdemāra ielā bija uzstādīta 201.201 zīme. Lūgums uzstādīt trūkstošo 201.203 zīmi tika nosūtīts CSDD.


CSDD ir informējusi Rīgas domes Satiksmes departamentu par zīmes trūkumu. Rezultātā Rīgas domes Satiksmes departaments uzstādīja trūkstošo 206.206 ceļa zīmi. Savukārt, 2004. gadā šajā vietā tika uzstādīta 529.529 ceļa zīme, jo gandrīz visa Vecrīga ir dzīvojamā zona. 206.206 ceļa zīme noņemta, jo izbraucot no dzīvojamās zonas, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš citiem ceļu satiksmes dalībniekiem (CSN 157. punkts).

Pēc:

2000 #2

Nobraucot no Imantas pārvada centra virzienā, tumšajā laikā bija grūti redzēt kur iet ceļš. Ceļa laba puse nav redzama, jo tā ir ļoti tālu (šeit pievienojās ceļš no tilta apakšpuses). Tātad, vadītāji orientējās pēc tramvaja sliedēm ceļa vidū. Tomēr, pirms Jūrmalas gatves un Dzirciema ielas krustojuma, tramvaja sliedes aiziet mazliet pa kreisi, bet ceļš turpina iet taisni. Pietiekami liela daļa vadītāji arī ņem mazliet pa kreisi, bet tur ir zāliens! Dažreiz pa 5 mašīnām dienā iebrauca zālienā ar ātrumu 50 km/st.


Arī Imantā bija divas līdzīgas vietas: pie apgriešanas vietām Kurzemes prospektā pie krustojuma ar Kleistu ielu, divās Kurzemes prospekta pusēs. Par nepilnībām ceļu apzīmējumā tika informēta CSDD.


Minētajās vietās Rīgas domes Satiksmes departaments uzklāja ceļa horizontālo apzīmējumu, un problēma tika atrisināta.

2000 #1

Uļmaņa gatves posmā starp Lielirbes un Šampētera ielām (labajā pusē, braucot Jūrmalas virzienā) ceļa malā uz brauktuves stāvēja apgaismošanas stabs (pareizāk sākot, staba atlikumi). Katru dienu uz ceļa apkārt šim stabam bija redzami autostiklu gabaliņi. Ceļu satiksmes drošības direkcijai tika nosūtīts lūgums pilnībā demontēt staba atliekas.


CSDD pārsūtīja lūgumu Rīgas domes Satiksmes departamentam, kurš demontēja staba atliekas.


Valid HTML 4.01 Transitional