Portāla traffic.lv mērķi

traffic.lv

Sveicināts, cienījamais lasītāj!


Mūsu mērķi


Mūsu portāla galvenais mērķis – veicināt ērtu un drošu ceļu satiksmi Latvijā, īpaši tās galvaspilsētā – Rīgā.


Ir dažādas organizācijas – „Latvijas Valsts ceļi”, „Ceļu satiksmes drošības direkcija”, pašvaldību iestādes, kā arī Ceļu policija – kuru pienākumos ietilpst rūpēties par drošu un ērtu ceļu satiksmi. Bet, mūsuprāt, viņu darbs bieži vien nav pietiekošs vai nav profesionāls.


Brīžiem mums liekas, ka tas nav darbs, kurš veltīts iedzīvotāju ērtībai un drošībai, bet ir neļaunprātīga kaitināšana, kura diskreditē mūsu valsts tēlu pasaulē.


Mēs nekādā veidā negribam aizvietot kādu no valsts un pašvaldību profesionālajām struktūrām vai apšaubīt šo struktūru nepieciešamību, kā tādu. Tieši otrādi, augstāk minētās organizācijas ir ļoti svarīgas sabiedrībai.


Mūsu attieksme pret likumiem un varas iestādēm


Mēs respektējam Latvijas Republikas normatīvos aktus, īpaši Ceļu satiksmes noteikumus, ko arī iesakām visiem mūsu valsts iedzīvotājiem!


Mūsu darbība balstās uz LR Satversmes 100.panta, kurš garantē ikvienam tiesības uz vārda brīvību.


Valsts un pašvaldību institūciju attieksme pret mums


Mūsu redzējumu Valsts un pašvaldību institūciju attieksmei pret mums var attēlot šādā grafiskā veidā:


DObPOE YTPO!!!


Kā mēs rīkojamies


Mūsu darbību neviens nefinansē. Mūsu mērķu īstenošanai mēs veltam savu brīvo laiku. Tikai šī iemesla dēļ mūsu portāls netiek papildināts katru dienu, bet tikai tad, kad mums tam ir laiks un vēlme.


Šis portāls tiek veidots par mūsu personiskajiem līdzekļiem. Tāpēc šobrīd mēs nevaram nodrošināt visādas „fīčas”, ar kurām var lepoties lielie ziņu portāli.


Mēs neesam politiķi, neesam un nebijām politisko partiju biedri.


Mūsu attieksme pret valodām


Mums nav nozīmes, kurā valodā ar mums sazinās cilvēki. Mēs brīvi pārvaldām latviešu, krievu un angļu valodas. Šis portāls ir mūsu privātīpašums, tāpēc mēs paši izvēlamies informācijas pasniegšanas valodu. Ja kāds materiāls tiks sagatavots publicēšanai latviešu, angļu vai krievu valodā, tas tiks publicēts oriģinālvalodā. Gaidām Jūsu vēstules!


Sarakste ar valsts un pašvaldību iestādēm notiek tikai un vienīgi latviešu valodā un lielākajā daļā gadījumu netiks pārtulkota citās valodās. Tāpēc raksts var būt publicēts, piemēram, krievu valodā, bet viss, kas skar iestāžu pieprasījumus un atbildes, tiks publicēts valsts valodā. Lūgums nebrīnīties, šinī portālā tas tiek uzskatīts par normu.


Kādēļ mums tas ir vajadzīgs?


Ērtas un drošas satiksmes temats mūs satrauc, jo mēs diezgan daudz laika pavadām pie stūres. Turklāt mēs dzīvojam Rīgā, mīlam dzimto pilsētu, un gandrīz katru dienu braucam pāri Daugavai...


Mēs esam par harmonisku, mūsdienīgu un attīstītu sabiedrību, kur ikviens var pārvietoties pa valsts ceļiem ar maksimāli iespējamu drošību un komfortu.


Diemžēl mēs redzam, ka daži ierēdņi nevēlas pienācīgi pildīt savus darba pienākumus un viņi nejūt nepieciešamību rūpēties par cilvēkiem, veidojot harmonisku sabiedrību drošajā vidē.


Ar cieņu,
Aleksandrs un Tengizs
2006. gada 1. novembrī


Valid HTML 4.01 Transitional