Ceļa zīme pirms luksofora Jūrmalā


Situācijas risināšana

25.03.2006.
Nosūtīta vēstule Jūrmalas pilsētas domei ar lūgumu pārvietot uz luksofora stabu ceļa zīmi, kas uzstādīta pirms luksofora un traucē redzēt luksofora signālus.


07.04.2006.
Saņemta vēstule no Jūrmalas pilsētas domes ar skaidrojumu, ka ceļa zīme tiks pārvietota 2006. gada aprīļa mēnesī.
10.05.2006.
Neskatoties uz solījumu pārvietot ceļa zīmi 2006. gada aprīļa mēnesī, diemžēl nekas nav izdarīts līdz pat šim brīdim.
08.07.2006.
traffic.lv redakcija pārliecinājās, ka traucējošais stabs likvidēts, bet 406. ceļa zīme „Braukt pa labi vai pa kreisi” pagaidām demontēta, jo šajā vietā uz ceļa remontdarbu laiku organizēta divvirzienu satiksme.


13.09.2006.
traffic.lv redakcija pārliecinājās, ka 406.406 ceļa zīme „Braukt pa labi vai pa kreisi” tika uzstādīta vienā stabā ar luksoforu.