Vienības gatves un Bruknas ielas vienādas nozīmes ceļu krustojums
(ierosināts pēc traffic.lv apmeklētāja lūguma)

Situācijas apraksts

Rīgā, Ziepniekkalnā, Vienības gatves un Bruknas ielas krustojums.

Kurš no šim diviem ceļiem ir galvenais, ja ne uz viena no tiem nav uzstādītas priekšrocības ceļa zīmes?

Līdzīga situācija ir uz visiem Vienības gatves krustojumiem ar mazajām šķērsielām šinī rajonā - nekur nav uzstādītas priekšrocības ceļa zīmes.traffic.lv secinājumi

Satiksme Vienības gatves un Bruknas ielas krustojuma rajonā nav organizētā atbilstoši spēkā esošiem standartiem. Krustojumos nav uzstādītas priekšrocības ceļa zīmes, rezultātā tiek apdraudēta autobraucēju drošība.


Situācijas risināšana

09.12.2005.
Nosūtīts iesniegums Rīgas domes Satiksmes departamentam ar lūgumu minētajā rajonā visus Vienības gatves krustojumus ar šķērsielām aprīkot ar priekšrocības ceļa zimēm.
27.12.2005.
Saņemta vēstule no RD Satiksmes departamenta, kurā paziņots, ka līdz 2006. gada 1. maijam tiks izstrādāta priekšrocības ceļa zīmju uzstādīšanas shēma un uzstādītas priekšrocības ceļa zīmes.
19.05.2006.
Nosūtīta vēstule RD Satiksmes departamentam ar lūgumu sniegt informāciju par projekta īstenošanas gaitu.
07.06.2006.
Saņemta vēstule no RD Satiksmes departamentam ar informāciju, ka visos minētajos krustojumos ir uzstādītas trūktošās priekšrocības ceļa zīmes.
10.11.2006.
traffic.lv redakcija pārliecinājās, ka priekšrocības ceļa zīmes Bruknas ielas un Vienības gatves krustojuma rajonā ir uzstādītas.Ar cieņu,
Aleksandrs
2005. gada 9. decembrī - 2006. gada 10. novembrī