Gājēju pāreja - "melnais punkts" - III
Vai kad beigs ņirgāties par gājēju drošību

Situācijas apraksts

Rīgā, Saulkalnes ielā parādījās vēl viena vieta, kur atkal nekvalitatīvi izdzēsa 931. ceļa horizontālo apzīmējumu.

Vai šī sieviete atrodas uz gājēju pārējas? Nē, jo tā ir izdzēsta!



traffic.lv secinājumi

Šāda Rīgas domes Satiksmes departamenta atbildīgo amatpersonu bezatbildība, kuras rezultātā Rīgā sāk parādīties šādas bīstamas vietas, jau sāk biedēt.

traffic.lv redakcija uzskata, ka aizrādījumu ignorēšana vēlreiz parāda, ka RD Satiksmes departamenta darbinieku reālā rīcība galīgi neatbilst vienam no smukajā www.satdep.lv portālā uzrādītiem mērķiem uztraukties par gājēju drošību.


Situācijas risināšana

01.12.2005.
Nosūtīts iesniegums RD Satiksmes departamentam par faktisko rīcību, nekvalitatīvi izdzēsot 931. ceļa horizontālo apzīmējumu.
19.12.2005.
Saņemta vēstule no RD Satiksmes departamenta par to, ka Saulkalnes ielas posmā starp Kartupeļu ielu un Valdeķu ielu ceļu horizontālais apzīmējums ir likvidēts un nav redzams.
06.01.2006.
traffic.lv redakcija pārliecinājās, ka ceļa horizontālais apzīmējums tiešām ir likvidēts.


Ar cieņu,
Tengizs
2005. gada 21. novembrī - 19. decembrī