Cik ilgi Jūrmalā tiks apdraudēti gājēji? (nobeigums)


Iepazīties ar situācijas aprakstu Jūs varat šeit!
traffic.lv redakcija pārliecinājās, ka 530. un 531. ceļa zīmes tiešām tika uzstādītas Jūrmalā, Jomas ielā 1/5 pie Jūrmalas pilsētas domes ēkas.


traffic.lv redakcija pateicas Jūrmalas domei par veiktajām izmaiņām. Šis risinājums ir pieņemams, jo uzstādītās ceļa zīmes gan sliktos, gan labos laika apstākļos brīdina vadītājus par gājēju pāreju.


Ar cieņu,
Tengizs
2006. gada 29. martā