3.josla Kr.Valdemāra ielā padara krustojumu ar Raiņa bulvāri par bīstamu


Iepazīties ar situācijas aprakstu Jūs varat šeit!

2005. gada 28. jūlijā traffic.lv redakcija saņēma vēstuli no RD Satiksmes departamenta, kurā uz mūsu lūgumu turpmākajos ceļa satiksmes reorganizācijas procesos savlaicīgi uzstādīt brīdinošās ceļa zīmes bija dota ļoti interesanta atbilde:

[...] RDSD 2005. gada 19. maijā rīkoja preses konferenci, kuras laikā informēja plašsaziņas līdzekļus par izmaiņām satiksmes organizācijā minētajā Kr.Valdemāra ielas posmā. Šī informācija tika plaši atspoguļota masu medijos. [...]

Šādas atbildes sakarā būtu interesanti saņemt atbildi no cien. Pudāna un Zarumbas kungiem uz jautājumiem:

Kopš kura laika preses konference aizvieto brīdinošās ceļa zīmes uz ceļiem?! Varbūt vairs vispār nav jēgas uzstādīt pilsētā dārgas ceļa zīmes, pietiek sasaukt preses konferenci un izskaidrot plašsaziņas līdzekļiem, kur kā braukt?


Kā šādu ceļa zīmi var aizvietot preses konference?


RDSD jaunajā portālā ir rakstīts:

[...] Ceļa zīmju augsta kvalitāte, to precīza un mērķtiecīga uzstādīšana, pienācīga uzturēšana ir tie faktori, kas nodrošina ceļu satiksmes dalībniekus ar vajadzīgo informāciju un paaugstinātu ceļu satiksmes drošību. [...]

RDSD portālā viss izskatās smuki, akurāti un pareizi. Žēl, ka šie principi RD Satiksmes departamentam tikai uz papīra, bet dzīvē to ievērošanu var saskatīt reti.


Ar cieņu,
Aleksandrs
2005. gada 05. augustā