Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā (nobeigums)

traffic.lv

Iepriekšējo situāciju apraksti


Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā vai Kā pareizi veikt kreiso pagriezienu uz Vanšu tiltu


Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - II daļa


Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - III daļa


Kā nevar noorganizēt 5 metrus līnijas pareizu izdzēšanu vai Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - IV daļa


Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - V daļa


Почему мне не нравится новая разметка на улице Слокас


Ko dara "ķieģelis" Slokas ielā - VII daļa


2006. gada decembrī veiktās izmaiņas


2006. gada 30. novembrī traffic.lv redakcija nosūtīja vēstuli Rīgas domes Satiksmes departamentam ar jautājumu kad tiek plānots veikt solītas izmaiņas satiksmes organizācijā Rīgā, Slokas ielas posmā starp Mārtiņa ielu un Kalnciema ielu.


Viens no traffic.lv piedāvātiem variantiem bija šāds:



2006. gada 18. decembrī no Rīgas domes Satiksmes departamenta saņemta atbilde, kurā bija teikts, ka līdz 29.12.2006. Slokas ielas posmā no Mārtiņa ielas līdz Kalnciema ielai tiks ierīkota josla sabiedriskajiem pasažieru transportlīdzekļiem.


2006. gada 20. decembrī, beidzot, ir veiktas solītās izmaiņas satiksmes organizācijā.


Ceļa posma sākumā ir uzstādītas 326.326 un 401.401 ceļa zīme, kuru darbības zona ir spēkā līdz tuvākajam krustojumam. Pēdējā zīme aizliedz nogriezties pa kreisi un apgriezties braukšanai pretējā virzienā. Arī pretējā ceļa pusē posma sākumā ir uzstādītas tādas pašas ceļa zīmes.



Virs tramvaja sliedēm tagad ir uzstādīta 505.505 ceļa zīme, kas atļauj braukt pa tramvaja sliežu klātni tikai sabiedriskajam transportam un taksometriem.



Tuvāk Slokas ielas krustojumam ar Kalnciema ielu 505.505 ceļa zīme virs tramvaja sliedēm ir atkārtota.



Krustojumā vairs nedrīkst veikt kreiso pagriezienu, jo uz drošības saliņas ir uzstādīta 401.401 ceļa zīme.



Arī pēc krustojuma ir uzstādīta 401.401 ceļa zīme, kas aizliedz apgriešanos braukšanai pretējā virzienā.


Lai, nepārkāpjot Ceļu satiksmes noteikumus, veikt apgriešanas manevru, traffic.lv iesaka izmantot Slokas un Baložu ielu krustojumu.



traffic.lv secinājumi


Kaut gan traffic.lv redakcija nelūdza veikt radikālās izmaiņas Slokas un Kalnciema ielu krustojumā, jauna satiksmes organizācijas shēma aizliedz kreisā pagrieziena veikšanu, jo ir uzstādīta 401.401 ceļa zīme.


Slokas ielas ceļa posmos starp Mārtiņa un Kalnciema ielām (abos virzienos) un starp Kalnciema un Baložu ielām ir aizliegts apgriešanas manevrs ar 401.401 ceļa zīmju palīdzību.


Slokas ielas ceļa posmā starp Mārtiņa un Kalnciema ielām abos virzienos ir uzstādītas 326.326 ceļa zīmes.


Beidzot ir pazudusi 301.301 un 812.812 ceļa zīmju kombinācija.


Šāds risinājums noteikti paaugstinās drošību Slokas un Kalnciema ielu krustojumā, un visā šajā rajonā.


Ar cieņu,
Aleksandrs
2006. gada 27. decembrī


Valid HTML 4.01 Transitional